neděle 26. září 2021 Andrea

Robert do toho praštil, navýšil mzdy a má nové benefity!

PR článek

Robert znamená Robertshaw CZ Limited!!! Znáte ho? Neznáte? Tak ho poznejte! Je s vámi už 21 let!

Možná jste o něm ještě neslyšeli, ale přitom většina z nás ho má doma! S jeho pomocí perete, vaříte si kávu, chladíte, mrazíte nanuka atd. Divíte se? Většina z nás má doma ledničku, pračku, troubu, varnou konvici, prostě jakoukoliv tzv. bílou techniku, a právě součástky do domácích spotřebičů do většiny bílé techniky na trhu Robert vyrábí.

I když je na trhu práce 21 let, chce změnu. Hledá nové příležitosti, nové trhy, nové možnosti a navyšuje kapacity výroby. Ví, že bez lidí to nejde naopak, ti jsou to nejdůležitější. Právě hledá nové kolegyně a kolegy do výroby, ale také údržbáře a skladníka. Myslí i na absolventy, kteří u něj mají dveře dokořán.

A co dělá pro své zaměstnance? Srovnal pracovní dobu pro všechny na 37,5 hod týdně, zavedl náborový příplatek 20000,- Kč, rozšířil nabídku benefitů v cafetérii, dává extra placené volno na očkování proti Covid-19 a hlavně zvýšil mzdy na takovou úroveň, aby mohl směle konkurovat srovnatelným zaměstnavatelům v regionu.

Mění se k lepšímu a ocení i tvoji práci, nasazení a snahu zlepšit se a něčeho dosáhnout. Věř tomu a přijď se přesvědčit sám.

Více se o Robertovi dozvíte na webových stránkách www.pracevrobertshaw.cz nebo na fcb.

Hodnocení článku je 36 %. Ohodnoť článek i Ty!

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Štítky Robertshaw, bílá technika, pracovní místa

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.