úterý 7. prosince 2021 Ambrož

Kriminalisté stále hledají seniora z Přerovska. Z olomoucké nemocnice nedorazil domů

Policisté i nadále hledají dvaaosmdesátiletého muže, který odešel večer 14. října z olomoucké Vojenské nemocnice. Od té doby se neozval rodině a nedorazil domů na Přerovsko. Kriminalisté nevylučují ani verzi, že muž zamířil vlakem do jiného města.

„Podle dosavadních informací není vyloučeno, že senior mohl nasednout na vlak a odjet do jiného města. Mobilní telefon pohřešovaného byl nalezen v Olomouci, nedaleko místa, kde byl naposledy spatřen,“ uvedla olomoucká policejní mluvčí Petra Vaňharová.

Pohřešovaný Jaroslav Hlavica je vysoký 165 - 170 cm, hubené postavy, vzhledem odpovídajícím zhruba jeho věku. Má vrásčitý oholený obličej, malé hnědé oči a prořídlé středně dlouhé šedé až bílé vlasy. Podle nových poznatků policistů měl mít na sobě modré jeansové kalhoty, modrou mikinu, hnědou, či šedou bundu a přes rameno hnědou koženkovou tašku.

„Prosíme občany, kteří se pohybovali ve čtvrtek 14. října mezi 19. – 21. hodinou v oblasti Klášterního Hradiska, Gorazdova náměstí a Černé cesty, a mohli pohřešovaného seniora spatřit, aby, prosím, ihned kontaktovali nejbližší policejní služebnu, nebo volali na bezplatnou telefonní linku 158,“ apeluje na veřejnost mluvčí Vaňharová.

Hodnocení článku je 20 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto Stanislav Heloňa, Policie České republiky

Štítky Pohřešovaný, pátrání, senior, policie, Olomouc, Přerov

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.