středa 8. prosince 2021 Květoslava

Pekařství a Řeznictví Globus – to jsou mistři svého oboru

PR článek

Výrobky z Poctivé výroby Globus jsou zárukou dobře odvedené práce a vysoké kvality. V každém hypermarketu totiž řezníci sami bourají maso, vyrábí uzeniny a další masné výrobky. Pekaři pečou čerstvé pečivo, které připravují od zadělání těsta, přes vykynutí až po ruční zpracování. Kuchaři vaří českou klasiku i mezinárodní kuchyni podle osvědčených receptů a z pečlivě vybraných surovin. V Globusu si za svým řemeslem stojí.

V Globusu najdete poctivou pekařinu, jejímž základem je láska k pečení, tradiční receptura a zručnost místních pekařů. Pečivo se v Pekařství Globus vyrábí tradičním řemeslným postupem, na rozpékání zapomeňte. Peče se z mouky od lokálních dodavatelů, podle vlastních receptur a několikrát v průběhu dne, aby se k vám pečivo dostalo vždy maximálně čerstvé.

Pekaři mají pořád napilno a nic ze svého řemesla nešidí. Sami si totiž hnětou těsta, vykulují chleby, razí housky nebo dohlížejí na žitný kvas. Jejich cesta nevede zkratkou, ale krok za krokem až k momentu, kdy vyloží do regálu voňavé a krásně křupavé čerstvé pečivo. Každý hypermarket Globus má i svou vlastní cukrářskou výrobu. Vše hraje pod taktovkou Pavla Meduny, vedoucího výroby a prodeje pekáren Globus.

Poctivost řemesla potvrzují i obdržená ocenění „Vyrobeno podle české cechovní normy“ a „Česká chuťovka 2021“. Oba projekty stanovují přísné parametry a podmínky, které musí výrobce při výrobě konkrétních produktů splnit. Českou cechovní normou, kterou uděluje Potravinářská komora ČR, se může pochlubit Chléb dýňový, kmínový, hanácký a Horal. Českou chuťovkou se v letošním roce stal Žitný rohlík, Řemeslný chléb a Dort čokoládový De luxe. Právě Žitný rohlík zakoupíte v hypermarketu Globus Olomouc od 18. 11. do 30. 11. 2021 za skvělou cenu!

Úspěšné byly i výrobky Řeznictví Globus. Českou chuťovku pro rok 2021 obdržela Debrecínská pečeně Globus a Luncheon Meat Globus polokonzerva, která získala nejen ocenění v kategorii Masné výrobky, ale také vyhrála Cenu novinářů.

Řeznictví, jak má být

Opravdové řeznictví najdete v každém hypermarketu Globus. Od brzkých ranních hodin řezníci z Globusu bourají čerstvé maso od tuzemských dodavatelů a podle tradiční postupů z něj v zázemí jen pár metrů od prodejních pultů připravují uzeniny a další masné výrobky. Díky tomu máte záruku nejvyšší čerstvosti a kvality. Vybrat si můžete z klasických i méně běžných druhů mas, jako je telecí, jehněčí nebo krůtí, mnoha druhů uzenin a ostatních masných výrobků. Masné výrobky v Globusu neobsahují náhražky, proto zde najdete až 120 druhů bezlepkových uzenin.

Přijďte do hypermarketu Globus Olomouc a přesvědčte se sami, jaký pestrý výběr kvalitních výrobků v Pekařství a Řeznictví Globus najdete. Jednou cestou do Globusu navíc vyřešíte celé Vánoce. Nejen, že zde nakoupíte spoustu kvalitních potravin včetně regionálních produktů, ale najdete tu spoustu inspirace i na dárky pro vaše nejbližší.

Po nákupu se nezapomeňte zastavit na oběd či večeři v naší Restauraci Globus nebo si v Café Globus vychutnejte šálek oblíbené kávy s kouskem poctivě vyrobeného zákusku za velmi příznivé ceny. Jídlo z Restaurace či Café Globus si můžete nechat i zabalit s sebou a vychutnat si ho v pohodlí domova. V boxech před Globusem si můžete vyzvednout také své zásilky od PPL, Alzy nebo Zásilkovny.

Dopřejte si letos na Vánoce jen to nejlepší a poskládejte si vaši sváteční tabuli jen ze samých dobrot. V Globusu najdete vše na jednom místě a ušetříte spoustu času.

Těšíme se na vás!

Váš Globus
Hypermarket Globus Olomouc
Pražská ul. 39, 779 00 Olomouc
www.globus.cz

Ohodnoť článek

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Štítky Globus, oceněné výrobky, Olomouc

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.