neděle 16. ledna 2022 Ctirad

Policie našla šestnáctiletého chlapce, který před několika týdny utekl z výchovného ústavu

Několikatýdenní pátraní po šestnáctiletém mladíkovi, který utekl z výchovného ústavu v Dřevohosticích na Přerovsku, mělo zdárný konec. Chlapce se podařilo v pořádku vypátrat několik dní po uveřejnění výzvy.

Šestnáctiletý mladík je svěřencem Výchovného ústavu mládeže Dřevohostice a policie po něm pátrala už od konce září letošního roku. 

"V současné době se velmi pravděpodobně pobývá v Šumperku a v jeho okolí, kde provádí pomocné práce. Mladík přespává na různých místech, především u kamarádů nebo v místě poskytované práce," uvedla při žádosti o pomoc veřejnosti mluvčí policie Miluše Zajícová.

Policistům se mladíka podařilo najít po necelých třech měsících. "Tímto všem děkujeme za spolupráci při pátrání," dodal Libor Hejtman z tiskového oddělení Policie ČR.

Zálusk na bůček nevyplatil. Muže v pátrání zadrželi za pokladnou a putoval za mříže

Nelegální pořízení jídla se nevyplatilo třiačtyřicetiletému muži v olomouckém supermarketu. Za pokladnami ho s nezaplaceným balením bůčku za osmdesát korun zadržela ostraha. Přivolaní policisté zjistili, že nepoctivý zákazník je v celostátním...

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto Policie ČR

Štítky pátrání, mladík, výchovný ústav, policie, Dřevohostice, Šumperk

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.