neděle 16. ledna 2022 Ctirad

Super dárek: Vyberte ze série zajímavých workshopů v Bistru Helen

PR článek

Nový rok přináší nové výzvy a nové změny. Máme pro vás tip. Zkuste vybrat některý z workshopů v olomouckém Bistru Helen, který vám rozšíří obzory, naučí vás novým dovednostem, změní část života, nebo jen tak potěší. Kupte sobě, přátelům či rodině dárkový poukaz a zbytek již nechte na nás.

Margit Slimáková - Jak se svobodně nají(s)t?

Znáte Margit Slimákovou, úspěšnou průvodkyni zdravým životním stylem? Chcete vědět, jak se na našem životě podílí stres, spánek, denní světlo nebo stravovací zvyky? Workshop Jak se svobodně nají(s)t chystáme na čtvrtek 20. ledna.  

https://www.smsticket.cz/vstupenky/27185-margit-slimakova-jak-se-svobodne-naji-s-t

Workshop kvašení - Jak moc jste nakvašení?

Pokud dáváte přednost praxi před teorií a navíc se cítíte nejlépe v kuchyni, máme tip na dárek také pro vás. Kurz fermentování potravin vás připraví nejen na nevlídné zimní období, protože budete umět dodat tělu ty nejzdravější a nejchutnější kvašené dobroty. Kreativní kuchařka Bistra Helen Magdaléna Tomečková a výživová poradkyně Kateřina Gálová vás naučí fermentovat téměř cokoli. Každopádně si domů odnesete tři zavařovací sklenice plné laskomin. Workshop Jak moc jste nakvašení plánujeme na 17. února.

https://www.smsticket.cz/vstupenky/27186-workshop-kvaseni-jak-moc-jste-nakvaseni

Workshop Hedvábná mandala

Chcete si odpočinout od uspěchaného světa a najít klid a souznění se svou duší? I pro vás máme tip na zajímavě strávené odpoledne. Hana Jakubíčková je specialistka na mandaly, kruhové léčivé obrazy, jejichž tvorba vám přinese vnitřní mír. Hana vás naučí stvořit si vlastní mandalu malbou na hedvábí. Workshop Hedvábná mandala chystáme na 12. března.

https://www.smsticket.cz/vstupenky/27188-hedvabna-mandala-workshop

Bistro Helen

Bistro Helen je inspirativní a kreativní prostor, kde se můžete naučit nové věci, osobně se rozvíjet, nebo pobavit. Každý nový zážitek nabízí další posun ve vašem životě. Darujte sobě nebo blízkým nezapomenutelné okamžiky. Více na helen.cz.

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Štítky Bistro Helen, dárek, Vánoce, Olomouc

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Zatím zde nejsou vloženy žádné komentáře.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.