sobota 28. května 2022 Vilém

HLEDÁME PÁNÍČKA: Kulda, Malvin a Scooby čekají v olomouckém útulku na svou šanci

Ve spolupráci s útulky v Olomouckém kraji pravidelně hledáme zájemce o adopce zvířat, která přišla o své páníčky. Dnes jde o Kuldu, Malvina a Scooby z útulku v Neředíně v Olomouci.

Kulda

Kulda je asi osmiletý kříženec. Je to temperamentní torpédo, milující společnost lidí. Kulda je na jedno oko slepý, to mu však ve hrách například s balónky vůbec nebrání. 

Malvin

Malvin je kříženec pravděpodobně rotvajlera narozený v listopadu roku 2016, který se našel jako třídenní štěně i se sourozenci  Všechna štěňata se podařilo vypiplat a najít jim nové domovy. Malvin měl dvakrát na nový domov smůlu, a to dokonce takovou, že pobyt ve druhém domově se podepsal i na jeho psychice. Vrátil se jako zlomený a vystrašený pes. Na procházkách zpočátku tahá, pak se zklidní. Vcelku poslouchá, jen ho zatím pořádně nikdo nic moc nenaučil. Potřeboval by najít zkušeného páníčka, který mu věnuje péči a lásku, zároveň však i pevnou ruku a výcvik, a vychová z něj správného psího parťáka.

Scooby

Scooby je asi čtyřměsíční hravé štěně, nepolíbené výcvikem a výchovou. Je to kříženec, v dospělosti bude nejspíše velkého vzrůstu. Hledá domov u aktivních pánečků, kteří by s ním rádi absolvovali nejen výchovu a výcvik, ale i spoustu her a dlouhé procházky.

Zájemce o adopci útulek prosí o vyplnění adopčního dotazníku, na základě kterého bude vybrán nový majitel. Dále je možné poslat motivační e-mail na adresu olomouc.utulek-loz@seznam.cz, ve kterém zájemci popíšou, jaký domov pro zvířata nabízí. Útulek pro psy sídlí v areálu letiště v Neředíně v Olomouci. Telefon je 604 307 165.

HLEDÁME PÁNÍČKA:  Dareček, Sydny a Bobík jsou opuštění pejsci z Voříšku

Ve spolupráci s útulky v Olomouckém kraji pravidelně hledáme zájemce o adopci zvířat, které přišla o své páníčky. Dnes jde o Darečka, Sydny a Bobíka z Útulku pro psy Voříšek z Čech pod Kosířem na Prostějovsku.

Hodnocení článku je 94 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto Útulek pro psy Olomouc

Štítky pes, útulek, páníček, adopce, hledání, Olomouc

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.