pondělí 4. července 2022 Prokop

HLEDÁME PÁNÍČKA: Tyson, Max a Žeryk z javornického útulku čekají na nový domov

Ve spolupráci s útulky v Olomouckém kraji pravidelně hledáme zájemce o adopce zvířat, která přišla o své páníčky. Dnes jde o Tysona, Maxe a Žeryka z útulku Javornické čumáčky na severu Olomouckého kraje. S těmito aktivními pejsky by noví páníčci neměli mít problémy.

Max

Max je šestiletý, atletický, aktivní maliňák, který čeká na stejně aktivní páníčky. Nechce již čas trávit v útulkovém kotci, chce žít naplno se svojí rodinou, chodit na výlety, koupat se v rybníku, hrát si se svým oblíbeným balonem. Max miluje lidi i jiné pejsky, ale další zvěř loví. Na výlety a vycházky tedy chodí pouze na vodítku. Chce být nablízku své rodině, domov hledá pouze uvnitř v domě nebo v bytě. Jízdu autem a veškerou manipulaci snáší ukázkově, umí i základní povely. Je kastrovaný.

Tyson

Tyson je roční, aktivní, přátelský, milý a poslušný pes vhodný k větším dětem, snášenlivý s jinými psy a je tu jen pro vás. Miluje pohyb a všechny sporty. Jako plnohodnotný člen rodiny vás bude doprovázet životem a budou ho bavit všechny úkoly, které mu zadáte. Je rád zaměstnaný fyzicky i psychicky. Cvičení je pro něho zábavou i hrou. Umí základní povely. Vhodný je pouze do bytu či domku s přístupem dovnitř, aby byl v blízkosti svého člověka. Je kastrovaný.

Žeryk

Žeryk je devítiletý pejsek, který již před tím, než se dostal k nám, byl několik let bez domova. Proto za něj moc prosíme. Tento veselý a velký dobrák čeká na své páníčky již velmi, velmi dlouho. Je stále aktivní, proto hledá rodinu milující procházky stejně jako on. Snad ještě více miluje mazlení. Nikdy nezkazí žádnou legraci. Je kastrovaný.

Javornické čumáčky
776 595 140
javornickecumacky@email.cz
webové stránky
sociální sítě
Dolní Fořt 26
790 70 Uhelná

HLEDÁME PÁNÍČKA: Kulda, Centy a Čiko z Olomouce čekají na svou šanci

Ve spolupráci s útulky v Olomouckém kraji pravidelně hledáme zájemce o adopce zvířat, která přišla o své páníčky. Dnes jde o Kuldu, Centyho a Čika z útulku v Neředíně v Olomouci. Tito pohodoví psi si už prošli životem a nyní čekají na svou další...

Hodnocení článku je 94 %. Ohodnoť článek i Ty!

Štítky hledáme páníčka, psi, adopce, útulek, Javorník

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.