pátek 9. prosince 2022 Vratislav

HLEDÁME PÁNÍČKA: Tři pejsci z olomouckého útulku už dlouho čekají na svůj nový domov

Ve spolupráci s útulky v Olomouckém kraji pravidelně hledáme zájemce o adopce zvířat, která přišla o své páníčky. Dnes jde o Rintintina, Deryla a Tea z útulku v Neředíně v Olomouci. Tito pohodoví psi jsou kříženci, potřebují výcvik, ale budou oddanými kamarády.

Rintintin

Je to kříženec labradora asi 3 až 5 let starý. Do útulku přišel se zlomeninou zadní končetiny, mělo ho srazit auto. Přijatý byl v červnu 2022, noha se musela operovat. Nyní už má vše zahojené, a tak vyhlíží nový domov. Budoucí páneček by měl být aktivní a mít na něj dostatek času a věnovat se s ním nějakým aktivitám. Jediné jeho mínus je, že nemusí ostatní psy.

Deryl

Je to asi roční kříženec střední velikosti, aktivní, uhopsaný puberťák. Rostl jako dříví v lese, a tak mu chybí základy. Venku na procházce chodí v klidu, s ostatními psy se snese v pohodě. Je učenlivý, a tak pokud se mu nový páneček bude věnovat a nejlépe chodit s Derylem i na cvičák, potom z něj bude ten nejbáječnější parťák

Teo

Je to asi roční kříženec labradora. Nutně by potřeboval pánečka, který by mu byl oporou. Je to mladý pes, kterého bohužel nikdo ničemu nenaučil. 

Útulek pro psy LOZ ČR Olomouc Neředín
Neředín 726 (areál letiště)
779 00 Olomouc-Neředín
Zájemce o adopci útulek prosí o vyplnění adopčního dotazníku, na základě kterého bude vybírat nové majitele. Dále je možné poslat motivační e-mail na adresu olomouc.utulek-loz@seznam.cz, ve kterém zájemci popíšou, jaký domov pro zvířata nabízejí. 
Útulek pro psy sídlí v areálu letiště v Neředíně v Olomouci.
Telefon: 604 307 165
Útulek má i stránky na sociálních sítích

HLEDÁME PÁNÍČKA: Tyson, Dejzi a Tomášek čekají v útulku Javornické čumáčky, až si je někdo vezme

Ve spolupráci s útulky v Olomouckém kraji pravidelně hledáme zájemce o adopce zvířat, která přišla o své páníčky. Dnes jde o Tysona, Dejzi a Tomáška z útulku Javornické čumáčky na severu Olomouckého kraje. S těmito pejsky by noví páníčci neměli...

Hodnocení článku je 86 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto Útulek pro psy Olomouc

Štítky hledáme páníčka, psi, adopce, útulek, Olomouc

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.