pátek 9. prosince 2022 Vratislav

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Největší olomoucká pouť se po roce vrací před Šantovku! Milovníky zábavy čekají adrenalinové atrakce

PR článek

Milovníci zábavy a adrenalinu mají do poloviny října možnost navštívit největší pouť v Olomouci, která přivezla před Galerii Šantovku velkolepé atrakce. Na ploše deset tisíc metrů čtverečních vás čekají nejrůznější druhy kolotočů pro velké i malé návštěvníky. Chybět nebudou ani víkendové koncerty, které celou zábavnou jízdu ještě více umocní.

„Jde již o třetí ročník Olomoucké pouti, která nemá ve městě obdoby. Každý rok se těší mimořádné popularitě a ohlasy návštěvníků jsou skvělé. I proto se snažíme spolu s organizátory program každý rok vylepšovat a naše hosty potěšit unikátními atrakcemi, jako je například vystřelovací koule zvaná Jumping," říká ředitelka obchodního centra Michaela Mitáčková.

Galerie Šantovka nabízí na program také speciální slevovou akci. „Pokud u nás nakoupíte nad 500 korun, získáváte volnou jízdu na vybraných atrakcích zdarma. Stačí na infostánku v pasáži obchodního centra předložit účtenku z nákupu v této hodnotě a jízda je vaše,“ říká dále ředitelka nákupní galerie.

Na návštěvníky čeká každý víkend hudební vystoupení. Na pódiu mohou vidět revival Michala Davida, Elvise Presleyho, kapely ABBA či Boney M. Na programu je také stále více populární Travestie show. Pouť vyvrcholí koncertem oblíbeného zpěváka Jana Bendiga.

DOPROVODNÝ PROGRAM
Sobota 17. 9.
ELVIS PRESLEY revival (R. Zicha - "Elvis" se vším všudy")
Country večer (hudební vystoupení)
Sobota 24. 9.
MICHAL DAVID revival (sólo J. Bartoš)
Sobota 1. 10.
Travestie Show
Parní Lucie
Sobota 8. 10.
ABBA revival
BONEY M revival (Pop Stars)
Sobota 15. 10.
Jan Bendig (koncert)

Hodnocení článku je 66 %. Ohodnoť článek i Ty!

Štítky Šantovka, pouť, Olomouc

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.