sobota 26. listopadu 2022 Artur

HLEDÁME PÁNÍČKA: Dva pohodoví pejsci a jedna fenka z olomouckého útulku vyhlíží svou novou šanci

Ve spolupráci s útulky v Olomouckém kraji pravidelně hledáme zájemce o adopce zvířat, která přišla o své páníčky. Dnes jde o Zaka, Rintintina a fenku Aničku z útulku v Neředíně v Olomouci. Pohodoví pejsci potřebují trochu dozoru, ale odmění se vděčností.

Zak

Zak je asi tříletý kříženec jezevčíka. Ze začátku je trochu nedůvěřivý, ale pokud si zvykne, tak je to milý pes. Rád chodí na procházky, kde na vodítku netahá. Je zvyklý na náhubek. Má rád veškeré pískací hračky. Umí se dost projevit hlasitým štěkáním. Byl by vhodný spíše k rodinnému domku se zahradou a budoucí majitel by si musel zezačátku postupovat pozvolna. 

Rintintin

Rintintin je zhruba čtyřletý kříženec Labradora. Rád chodí na procházky, kde na vodítku netahá, ale občas se leká pro něj neznámých věcí, jako jsou velké auta, cyklisti nebo kočárky. Bylo by potřeba s ním absolvovat celou socializaci znovu. Psy nemá moc rád, ale s fenkami si hraje. Má taky strach z mužů, proto by si musel jeho budoucí majitel přijít aspoň jednou nebo dvakrát na zvykačku. Vhodný je do aktivní rodiny.

Anička

Anička je zhruba sedmiletá fenečka jezevčíka. Miluje jídlo, bohužel musí dodržovat hypoalergenní stravu. Miluje veškeré hračky a přítomnost člověka. Vhodná by byla do aktivní rodiny pro jistotu bez jiného psa. Je totiž majetnická a nebojí se u toho použít zuby. Jinak je to milá a kontaktní fenka.

Útulek pro psy LOZ ČR Olomouc Neředín
Neředín 726 (areál letiště)
779 00 Olomouc-Neředín
Zájemce o adopci útulek prosí o vyplnění adopčního dotazníku, na základě kterého bude vybírat nové majitele. Dále je možné poslat motivační e-mail na adresu olomouc.utulek-loz@seznam.cz, ve kterém zájemci popíšou, jaký domov pro zvířata nabízejí. 
Útulek pro psy sídlí v areálu letiště v Neředíně v Olomouci.
Telefon: 604 307 165
Útulek má i stránky na sociálních sítích

HLEDÁME PÁNÍČKA: Tři dobráci z útulku Javornické čumáčky čekají na nový domov

Ve spolupráci s útulky v Olomouckém kraji pravidelně hledáme zájemce o adopce zvířat, která přišla o své páníčky. Dnes jde o Dastyho, Chika a Žeryka z útulku Javornické čumáčky na severu Olomouckého kraje. Jde o laskavé dobrácké pejsky.

Hodnocení článku je 82 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto Útulek pro psy Olomouc

Štítky hledáme páníčka, psi, adopce, útulek, Olomouc

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.