čtvrtek 21. listopadu 2019 Albert

Krimi

Dvě seniorky byly ve čtvrtek okradeny v Olomouci, v nepozorované chvíli přišly o kabelky

Chvilky nepozornosti mohou litovat dvě seniorky, kterým někdo odcizil kabelky v jednom z olomouckých supermarketů ve čtvrtek 1. února dopoledne. Jedné okradené ženě je třiasedmdesát let, druhé osmdesát.

Policie hledá řidiče auta, který na Ibsenově ulici srazil chodkyni na přechodu a z místa nehody ujel

Policie hledá řidiče auta, který ve čtvrtek 1. února po čtvrté hodině odpolední srazil na ulici Ibsenova chodkyni na přechodu pro chodce, a z místa nehody ujel.

Ke dvěma vloupáním do chat došlo v noci na středu, policie kontroluje jejich zabezpečení

Policie pátrá po pachateli, který se z úterý na středu vloupal do dvou zahradních domků v Horní Moštěnici. Muži zákona v těchto dnech provádejí preventivní návštěvy chatových oblastí.

Olomoucký soud poslal na dvanáct let do vězení mladíka, který zavraždil při sporu o dvě stě korun muže

Za vraždu muže a zranění dalšího nožem během potyčky v Karviné si devatenáctiletý Ondřej Tulej odpyká ve vězení definitivně 12 let. Rozsudek ostravského krajského soudu dnes pravomocně potvrdil olomoucký vrchní soud. Tulej se proti rozsudku...

Pokus o vraždu, opilý muž nožem napadl svého souseda

Ze zvlášť závažného zločinu vraždy ve stadiu pokusu obvinili kriminalisté Krajského ředitelství policie Olomoucké kraje čtyřicetiletého muže z Prostějova.

VIDEO: Policie pátrá po ženě, která ukradla muži peněženku a pak platila jeho kartou

Policie se obrací na širokou veřejnost se žádostí o pomoc při pátrání po totožnosti neznámé ženy, a to v souvislosti s prověřováním neoprávněných plateb prostřednictvím odcizené platební karty.

Z kanceláře ubytovny někdo ukradl skoro čtvrt milionu korun

Do dřevěné skříně v kanceláři jedné z ubytoven v Přerově se dostal neznámých pachatel. Ten ze skříně ukradl dvě příruční pokladny v hodnotě pěti set korun, které byly zamčené. Tyto pokladny však dohromady skrývaly finanční hotovost ve výši 248...

Olomoucký soud potvrdil vyjímečný trest muži, který ubil svou družku holýma rukama

Za brutální vraždu družky si dvaapadesátiletý Miroslav Opatřil z Ostravy definitivně odpyká 17,5 roku vězení. Rozsudek ostravského krajského soudu dnes potvrdil olomoucký vrchní soud. Muž žádal v odvolání změnu právní kvalifikace, odvolací soud...

Ubytovaný okřikl mladíky na chodbě penzionu. Ti mu vyrazili dveře od pokoje a zranili ho kopanci do hlavy

V pondělí 29. ledna se v jednom z přerovských penzionů ubytoval čtyřiadvacetiletý muž, který před půlnocí okřikl dva mladé muže, kteří dělali nepořádek na chodbě. Za to si od nich vysloužil kopance do hlavy.

O víkendu byla v Olomouci vykradena dvě auta, zloděj šel přes okénko u dveří

V prvním případě neznámý pachatel jednoduše vyjmul okénko u dveří auta Renault Kango a ukradl věci za 8 000 korun. Ve druhém případě někdo rozbil okénko passatu a ukradl věci za 10 000 korun.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.