středa 11. prosince 2019 Dana

Krimi

Zloděj se vloupal do restaurace v Olomouci. Z pokladny ukradl hotovost

O víkendu ze soboty 8. na neděli 9. prosince v noci se neznámý pachatel vloupal do restaurace v olomoucké části Nová Ulice. Poškodil dveře a vyloupil kasu.

Na Přerovsku došlo k dalším krádežím peněženek. Ženy přišly o peníze i lístky na ples

V pátek 6. prosince si dvě ženy z Přerovska neuhlídaly své kabelky a staly se oběťmi kapsářů. V první případě žena měla kabelku otevřenou, v případě druhém poškozená své kabelce nevěnovala dostatečnou pozornost.

Řidič v zatáčce narazil do zaparkovaného vozu. Byl v silně podnapilém stavu

V sobotu 7. prosince krátce po půl páté odpoledne vyjeli dopravní policisté k nehodě do Jestřebí, kde se řidiči při klesání po místní komunikaci nepodařilo vybrat zatáčku a narazil do zaparkovaného auta.

Muž projel v Albertu bez zaplacení před pokladny s plným nákupním vozíkem a vydal se domů

Strážníci ze Šternberka museli v neděli večer řešit kuriózní případ, kdy muž v tamním Albertu projel skrze pokladny bez zaplacení s plným nákupním vozíkem a vydal se domů.

Útočník před casinem napadl mladého muže, zlomil mu nos a vyrazil tři zuby

Bitkou skončila rozepře dvou mužů před casinem v Přerově. Výsledkem jsou tři vyražené zuby a zlomený nos.

V Olomouckém kraji je o pět drogových dealerů méně. Distribuovali marihuanu a pervitin

Kriminalisté zadrželi pět lidí, kteří distribuovali drogy v Olomouckém a Moravskoslezském kraji. Čtyři z nich byli už dříve souzeni za majetkovou nebo násilnou trestnou činnost a jeden recidivista odsouzen za trestnou činnost související s...

Důchodce v Přerově srazil nezletilého cyklistu. Policie hledá svědky nehody

Přerovská policie hledá svědky dopravní nehody ze středy 20. listopadu. Auto při ní srazilo cyklistu, kterého musela záchranka převézt do nemocnice.

Usnul při jízdě na dálnici, probudil se až v příkopě

Včera ráno naboural sedmadvacetiletý řidič na dálnici D46 ve směru od Vyškova. Upadl do mikrospánku a ztratil kontrolu nad řízením. Porazil dva směrové sloupky u krajnice a probudil se, až když zajel do příkopu.

Zloděj v Hranicích ukradl z auta aktovku

Další případ vykradeného auta řeší policisté v Hranicích. Neznámý zloděj se vloupal do auta zaparkovaného u sportovního centra a ukradl tašku s klíči a elektronikou.

Opilý muž na Jesenicku nahlásil tři bomby

Tři uložené bomby nahlásil v neděli na Jesenicku opilý muž. Když ho kriminalisté vypátrali, přiznal se, že šlo o falešnou zprávu. Žádné bomby vskutku nebyly nalezeny.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.