pátek 6. prosince 2019 Mikuláš

Krimi

Zloděj vypáčil dveře do sklepa a ukradl kolo za jedenáct tisíc korun

Během včerejšího odpoledne přišel o jízdní kolo značky CTM sedmnáctiletý mladík, který ho měl uložené ve sklepě v domě v ulici Šárka v Prostějově.

Vandal ve Stiborově ulici poškodil zaparkované auto. Způsobil škodu za dvacet tisíc

Nemilé překvapení čekalo na majitelku Škody Scala, kterou měla zaparkovanou na parkovišti ve Stiborově ulici v Olomouci. Auto zaparkovala pondělí 14. října 2019 odpoledne, ale když k němu přišla ve čtvrtek ráno přišla, zjistila, že je...

Pohřešovaný houbař byl nalezen bez známek života

Třiasedmdesátiletý houbař, po kterém od včerejšího večera pátrali olomoučtí policisté a hasiči, byl dnes před 18. hodinou bohužel nalezen bez známek života. Muž šel s rodinou na houby, ale nedorazil na domluvené místo srazu.

Olomoucký vrchní soud poslal egyptského fakíra z talentové soutěže do vězení za přípravu dvou vražd

Za přípravu vraždy dvou lidí si třiatřicetiletý Egypťan Mustafa Fathí Ibrahím Aldavíní definitivně odpyká šest let vězení. Rozhodl o tom dnes olomoucký vrchní soud. Potvrdil tak rozsudek brněnského krajského soudu, proti kterému se muž odvolal....

Žena si zapomněla peníze v bankomatu. Policisté pátrají po muži z fotografie

Policisté pátrají po muži z fotografie. Mohl by pomoci s vyřešením případu, kdy si mladá žena zapomněla z bankomatu odnést peníze, které chtěla vybrat.

Strážníci budili muže, který spal ve spacáku uprostřed silnice a vulgárně pokřikoval na lidi. Ten den opustil brány vězení

Přerovští strážníci ve středu 16. října vyjížděli k postavě ležící ve spacáku uprostřed silnice. Ve svitu baterek poznali známou osobu, která právě opustila vězení a podle svých vlastních slov se vrací "do rodného města".

Mladý muž uhodil ženu, kvůli třem krabičkám doutníků

Ve středu 16. října na vlakovém nádraží v Přerově přišel neznámý muž do trafiky. Vzal si tři krabičky doutníků a chtěl odejít bez zaplacení. Prodavačka se mu v tom pokusila zabránit a chytla ho za ruku. Muž ji za to praštil a utekl.

Zloděj ukradl nářadí za patnáct tisíc korun. Hrozí mu dva roky ve vězení

Neznámý zloděj se vloupal na pozemek domu v obci Těšetice na Prostějovsku a z dílny ukradl nářadí za 15 tisíc korun.

Zloděj se vloupal do dvou zahrádek, ukradl elektrocentrálu a nářadí

K zahrádkářskému vybavení se rozhodl dopomoci si dosud neznámý pachatel v noci na pondělí v zahrádkářské kolonii v Libiné na Šumpersku. Vloupal se postupně do dvou zahrádek, ukradl elektrocentrálu, benzínové čerpadlo a nářadí. Celková škoda byla...

Zloděj si v Hanušovicích odnesl čtyři úly

Neznámý pachatel ukradl v Hanušovicích čtyři úly i se včelstvy. Majitel je měl odložené na volně přístupném místě. Majitel včelstev vyčíslil celkovou škodu na sedmnáct tisíc korun.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.