úterý 2. června 2020 Jarmil

Krimi

Policie pátrá po zloději, který ukradl kamenný kříž a způsobil škodu za 200 tisíc

Policie pátrá po pachateli, který s největší pravděpodobností 26. května 2018 mezi devátou a dvanáctou hodinou dopoledne poškodil kamenný kříž na poutním místě zvaném „Rovinka“ mezi obcemi Štědrákova Lhota a Komňátka na Šumpersku.

Zloděj ukradl sedm tisíc z parkovacího automatu v Poupětově ulici, hrozí mu dva roky vězení

Neznámý pachatel se v noci na středu 20. června 2018 vloupal do parkovacího automatu na parkovišti v ulici Poupětova v Olomouci, ukradl z něj 7 tisíc korun a celkem způsobil škodu za téměř 22 tisíc korun.

Olomoucký soud rozhodoval v kauze nelegálního lihu, majitel Likérky Drak Čaniga dostal 11 a půl roku

Olomoucký vrchní soud dnes zvýšil tresty šesti ze sedmi obžalovaných v kauze odběratelů a distributorů nelegálního lihu podnikatele Radka Březiny, kteří byli spjati s Likérkou Drak. Z deseti na 11 let zvýšil soud trest jednateli distribuční firmy...

Rodina si na cestu do zahraničí našetřila úvěrovými podvody. Půjčili si na zboží a hned ho prodali

Až osmileté vězení hrozí třem rodinným příslušníkům z Přerovska kvůli úvěrovým podvodům za 320.000 korun. Rodina si sjednáváním téměř dvou desítek úvěrů "šetřila" podle kriminalistů na cestu do zahraničí. Úvěry si vyřizovali na nákup zboží, které...

Policie pátrá po muži, který ukradl 900 tisíc. Byl viděn v Olomouci

Nechal se nalákat na údajně výhodný obchod. Přišel o obrovský balík peněz. Po zloději nyní policisté pátrají a žádají veřejnost o pomoc.

FOTO: Zloděj odstranil na více jak dvaceti kusech oblečení čipy a ukradl je. Policie po něm nyní pátrá

Policie pátrá po muži, který v neděli 20. května v odpoledních hodinách ukradl v jedné z prodejen přerovské Galerie větší počet kusů oblečení. Způsobil škodu za 11 tisíc korun.

Policisté ze Šternberka zachránili mladíka, který se chtěl u Příkaz utopit

Policisté ze Šternberka a policisté pohotovostního a eskortního oddělení Krajského ředitelství policie Olomouckého kraje záchránili život mladíkovi, který chtěl spáchat sebevraždu.

Šest distributorů nelegálního lihu od zlínského podnikatele Březiny dnes stane před olomouckým soudem

Před olomouckým vrchním soudem dnes stane šest lidí obžalovaných kvůli odběru a distribuci nelegálního lihu od zlínského podnikatele Radka Březiny. Jde o větev kolem Likérky Drak z Chvalčova, kde žalobci vyčíslili dosud největší množství...

Opilý muž v sobotu dopoledne kradl v obchodě, pak zaútočil na strážníka

Třiapadesátiletý muž z Brněnska se v sobotu 16. června dopoledne dopustil v jedné z prodejen ve Šternberku drobné krádeže. Přivolaní strážníci mu naměřili téměř 2,5 promile alkoholu v dechu, pak chtěl jednoho z nich napadnout.

Zloděj ukradl auto v Olomouci U Kovárny

neděle, 17. června 2018, 16:00KrimiOlomoucko

Zloděj ukradl auto v Olomouci U Kovárny

Své auto Kia Ceed nenašel v sobotu 16. června majitel na ulici U Kovárny v Olomouci, kde ho zaparkoval o den dřív. Někdo mu auto ukradl a způsobil škodu za sto tisíc korun.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.