pátek 21. února 2020 Lenka

Krimi

Ve Slavoníně hořely v noci kontejnery

pondělí, 4. prosince 2017, 09:18Krimi

Ve Slavoníně hořely v noci kontejnery

Jako z apokalyptického filmu to v noci z neděle na pondělí vypadalo v městské části Slavonín v ulici Machátova. Pod přístřeškem tam hořely plastové kontejnery.

Dva opilí kamarádi se pohádali, spor vyvrcholil zabodlým nožem v hrudníku jednoho z nich

V sobotu po třetí hodině dopolední vyvrcholil spor dvou mužů v jedné obci na Přerovsku krvavým zraněním. Jeden bodl toho druhého nožem do hrudníku.

Policisté rozjeli akci Úklid. Dopadli pět výrobců a distributorů drog z Olomouce a okolí

Kriminalisté dopadli v krycí akci s názvem Úklid tři muže a dvě ženy z Olomouce a okolí, šlo podle nich o organizovanou skupinu vyrábějící a prodávající v Olomouckém kraji ve velkém pervitin. Policisté na případu pracovali půl roku, pětici...

Policie hledá muže podezřelého z majetkové trestné činnosti

Kriminální policie hledá Petra Klesnila, který má trvalé bydliště v Přerově a je obviněný z majetkové trestné činnosti. Policie nyní žádá veřejnost, aby pomohla při pátrání po tomto muži.

Vandal poničil zastávku u Okresního soudu. Strážníci si ho našli v tramvaji, do které nastoupil

Strážníci městské policie v Olomouci dostali ve středu 29. listopadu před osmou hodinou večerní od dispečera dopravního podniku echo o muži, který rozbil jednu ze skleněných výplní na tramvajové zastávce "Okresní soud".

Alkoholový zloděj ukradl ze sklepa 10 litrů slivovice, 3 láhve šampaňského a medovinu

Jako velký milovník alkoholu se ukázal zloděj, který na konci listopadu vyloupil sklep na Žerotínově náměstí v Přerově. Po vysazení větracího okénka se dostal dovnitř a ukradl odsud 10 litrů slivovice, 3 láhve šampaňského, 1 láhev medoviny a...

Zatímco se strážník potýkal s cizincem v poutech, pokousal ho pes jednoho z přihlížejících bezdomovců

Do pěkné peripetie se dostal strážník, který se musel potýkat s opilým cizincem v jedné z přerovských prodejen nedaleko nádraží. Přihlížející bezdomovci totiž ještě přilili oleje do ohně.

Třiadvacetiletý řidič měl dva zákazy, ale i přesto usedl za volant, navíc zfetovaný

Policisté na Šternbersku kontrolovali v pondělí 27. listopadu třiadvacetiletého řidiče a nestačili se divit, kolik přestupků se dopustil. Mladík měl magistrátem vysloveny dva platné zákazy řízení a navíc řídil zdrogovaný.

Zloděj celkem třikrát navštívil seniora doma. Vždy kradl, když pán pracoval na zahradě

Celkem třikrát od srpna do listopadu tohoto roku navštívil zloděj šestasedmdesátiletého seniora ze Šumperska v jeho rekreační chatě. Pokaždé si odnesl hotovost z peněženky, zatímco muž pracoval na zahradě.

Žena okradla zákaznici v supermarketu. Ukradla ji celou kabelku, škoda je více jak 25 tisíc korun

Policie žádají veřejnost o pomoc při identifikaci ženy, která se měla 20. října dopustit v Galerii Přerov krádeže kabelky, kterou měla zákaznice supermarketu pověšenou na háčku u nákupního vozíku. Krádeží způsobila škodu 25 tisíc korun.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.