pátek 21. února 2020 Lenka

Krimi

Milovníci tuňáka? Zloději si odnesli z olomouckého supermarketu najednou skoro 40 plechovek

V pondělí 8. sprna museli strážníci z Olomouce řešit vskutku neotřelou loupež. Muž a žena totiž ze supermarketu na ulici Zikova v Olomouci odcizili hned čtyřicet plechovek s tuňákem.

Chlapci nenávratně poškodili památný strom na Zeyerově ulici, chtěli si udělat bunkr

Tři nezletilí chlapci si chtěli v koruně stromu na ulici Zeyerově postavit bunkr, svým počínáním ale navždy vážně poškodili památný strom.

Řidič ujížděl policistům. Byl silně opilý a neměl řidičák

V neděli po půlnoci měli policisté a hlídka mobilního dohledu Celního úřadu plné ruce práce při zastavování vozidla v Uničově. Řidič totiž neuposlechl jejich výzvu k zastavení a začal jim ujíždět.

Zloděj táborník. Dětem ze zahrádky ukradl stan včetně spacáků, karimatek a věcí na kempování

Velice překvapeni byli obyvatelé rodinného domu v obci Dlouhá Loučka na Olomoucku, když zjistili, že jim přes noc ze zahrady zmizel stan.

Vandalové posprejovali zídku u Smetanových sadů, strážníci je chytili při činu

Radost z vykonaného "díla" neměli ve středu krátce po půlnoci sprejeři, kteří posprejovali zídku na ulici Havlíčkova, která ohraničuje Smetanovy sady. Chytila je totiž policie.

V Hodolanské ulici přistihla pozorná policejní hlídka zloděje přímo při činu

V noci z pondělí na úterý si všimla projíždějící hlídka policistů otevřeného okna jedné z kanceláří na ulici Hodolanská, a v něm pohybující se postavu. Neváhali a šli místo prověřit.

Muž napadl svou přítelkyni na ubytovně, ohrožoval jí nožem a chtěl ji zapálit

Ve středu 29. července se dostavila na obvodní oddělení policie ve Šternberku žena, která přisla oznámit, že byla napadena svým přítelem na ubytovně ve Šternberku.

Ráno šel k autu, ale auto už nenašel

neděle, 31. července 2016, 14:32Krimi

Ráno šel k autu, ale auto už nenašel

Ráno se muž vypravil ke svému autu, ale na místě, kde předešlý den zaparkoval už svůj vůz nenašel. Škoda se vyšplhala na více než 130 tisíc korun.

Okradl manželský pár během spánku, teď mu hrozí dva roky

Čtvrteční probuzení nemile překvapilo manželský pár z centra Olomouce. Jejich byt byl ráno vzhůru nohama, noční návštěva si odnesla věci za dvacet tisíc korun.

Pomozte najít pohřešovaného muže z Olomouce

pátek, 29. července 2016, 10:40Krimi

Pomozte najít pohřešovaného muže z Olomouce

Policie pátrá po pohřešovaném muži z Olomouce. Od pondělního rána je tento muž nezvěstný a nepodal o sobě žádnou zprávu. Pomozte ho najít.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.