středa 11. prosince 2019 Dana

Krimi

V Senici na Hané někdo krade z aut loga

čtvrtek, 5. prosince 2019, 10:30KrimiOlomoucko

V Senici na Hané někdo krade z aut loga

Zatím neznámý pachatel v Senici na Hané krade ze zaparkovaných aut loga. Mezi 26. a 28. listopadem ukradl celkem osmnáct různých značek. Některá auta při tom poškodil.

Žena přišla při nakupování o peněženku i s doklady. Policie radí, jak se krádežím vyvarovat

Žena při nákupu v jednom z prostějovských supermarketů přišla o peněženku, kterou měla v batohu na zádech.

Nákladní auto při jízdě ztratilo kolo

Ve středu 4. prosince se v katastru obce Polom stala dopravní nehoda, při níž řidiči nákladního vozidla upadlo za jízdy kolo.

Vtrhl do domu a odnesl si několik piv, láhev tvrdého alkoholu a řepkový olej. Případ řeší policie

V úterý odpoledne se dostal neznámý pachatel do prostor domu na ulici Sokolská v Přerově, aniž by však poškodil dveře či zámky. Případ momentálně řeší policie.

Soud otevře případ zavražděného muže na faře. Pachateli hrozí 18 let za mřížemi

Olomoucký krajský soud příští týden otevře případ vraždy šestadvacetiletého muže na faře v Chudobíně na Olomoucku. Zodpovídá se z ní dvaadvacetiletý, dosud netrestaný, Miroslav Vepřek, hrozí mu až 18 let vězení. Jednání je nařízeno na úterý a...

Na nádraží v Přerově budil opilec veřejné pohoršení, hlídka si s ním však dokázala poradit

Během úterního dopoledne oznámil pracovník drážního depa, že se po trati potuluje dle jeho slov zjevně zfetovaný bezdomovec. Po příjezdu však hlídka strážníků tuto verzi nepotvrdila, cizinec byl spíše jen lehce pod vlivem alkoholu.

Policisté žádají o spolupráci při objasnění dopravní nehody a pátrání po možném svědkovi

Olomoučtí dopravní policisté se obrací na širokou veřejnost se žádostí o pomoc při pátrání po totožnosti neznámého cyklisty – možného svědka a objasnění okolností poškození závory vjezdu na parkoviště u prodejny na ulici Dobnerova – Kmochova...

Do domu vnikl bez poškození dveří a odnesl si cizí měny

Během včerejška někdo vnikl do rodinného domu na Prostějovsku a ukradl bankovky v různých nominálních hodnotách a různých měnách. Zloděj podle policie způsobil škodu za 23 tisíc korun. Hrozí mu odnětí svobody na šest měsíců až tři roky.

Při placení v obchodě chtěl použít padělané bankovky, teď pachatele hledá policie

Policisté z odboru hospodářské kriminality Krajského ředitelství policie Olomouckého kraje pátrají po neznámém muži a obrací se s žádostí o pomoc na širokou veřejnost. Dotyčný je podezřelý ze spáchání zločinu padělání a pozměňování peněz.

Kauzu Vidkun soud projedná u hlavního líčení, odehraje se příští rok

Olomoucká korupční kauza Vidkun, ve které jsou obžalováni čtyři lidé včetně dvou tehdy vysoce postavených policistů či bývalého hejtmana Jiřího Rozbořila (ČSSD), bude projednána u hlavního líčení. Rozhodl o tom soudce olomouckého krajského soudu...

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.