pátek 6. prosince 2019 Mikuláš

Nejčtenější

FOTO/VIDEO: Vyzkoušeli jsme olomoucké vánoční kolo. Podívejte se, jaké jsou z něj výhledy

Letošní vánoční trhy probíhají nejen na Dolním a Horním náměstí,ale nově se rozrostly i na Tržnici. V dětské zóně zde stojí 33 metrů vysoké ruské kolo, které jsme dnes na vlastní kůži vyzkoušeli. Kolo nabízí unikátní výhled na vánočně laděné...

Řidiče přepadla únava. S autem skončil mimo silnici na střeše

Šestašedesátiletý řidič havaroval ve středu 27. listopadu 2019 půl hodiny po poledni s vozem Opel Astra u Vápenné. Během jízdy ze Žulové na Vápennou ho přepadla únava a po havárii skončil s autem na střeše.

Volně pobíhajícího agresivního rotvajlera v Dobrovského ulici musel uspat veterinární technik

Volně pobíhajícího psa v Dobrovského ulici v Olomouci řešili včera kolem půl osmé večer olomoučtí strážníci. Hlídka rotvajlera nakonec nalezla na ulici Hanáckého pluku, ale odchytit jej nedokázala, byl totiž příliš agresivní.

Dnes ráno se v Šumperku čelně srazily dvě osobní vozidla. Silnice u místního hřbitova na které k nehodě došlo, byla zhruba hodinu uzavřená.

V Olomouci se zvýší poplatek za odpad. Budeme platit 816 korun

Olomoučtí radní tento týden schválili zvýšení ročního poplatku za komunální odpad z nynějších 660 korun na 816 korun za osobu. Návrh městské vyhlášky, která má poplatek příští rok zvýšit, v prosinci ještě projedná městské zastupitelstvo. Řekla to...

Žena zavolala policii na muže s cihlou v ruce. Ten držel jen krabičku s jídlem

Žena včera před polednem zavolala městskou policii kvůli muži, který se pohyboval kolem mateřské školky v Holečkově ulici v Olomouci a v ruce měl cihlu.

Dvojice pila alkohol v centru Prostějova, teď jim hrozí pokuta až sto tisíc korun

Ve čtvrtek v centru Prostějova si policejní hlídka všimla dvojice pijící alkohol v zóně, kde je konzumace alkoholu na veřejnosti zakázána. Dvojice tím porušila vyhlášku a hrozí jim tak nemalá pokuta.

Dopřejte svým psům péči jako sami sobě. V Olomouci otevřelo nové psí wellness

Premium Dogs’ Club je nově otevřené psí spa v Olomouci, jehož filosofií je uspokojit i ty nejnáročnější klienty. Chci aby to bylo místo, kde se budou dobře cítit lidé i psi a kam se budou společně rádi vracet, říká na úvod našeho povídání majitelka...

Havárie nákladního auta zkomplikovala dopravu

Nákladní vozidlo havarovalo v pondělí 2. prosince okolo půl deváté večer na Šumpersku. Havárie zkomplikovala dopravu na silnici až do jedenácté hodiny večerní. Naštěstí se nehoda obešla bez zranění.

V Olomouci řeší další případy vloupání do vozidel

Policisté z Obvodního oddělení Olomouc 4 řeší další případy vloupání do vozidel, ke kterým došlo mezi 27. a 28. listopadem.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.