neděle 26. ledna 2020 Zora

Šumpersko

V podniku přepadl obsluhu a odnesl si pár tisíc, kriminálník už je v hledáčku policie déle

Zvlášť závažného zločinu loupeže se podle šumperských kriminalistů měl v pondělí 25. listopadu zhruba půl hodiny před půlnocí dopustit osmačtyřicetiletý muž v jednom z tamních podniků. Počkal do zavíračky a namísto placení obsluhu přepadl.

Muž ukradl platební kartu, utratil šest tisíc a posprejoval zeď, než ho chytla policie

Minulý týden zadrželi pražští policisté dvaadvacetiletého mladíka, který se dopustil hned několika trestných činů v Zábřehu.

V noci na dnešek hořelo v areálu strojíren. Škoda přesáhne čtyři miliony korun

V místní části Loučné nad Desnou Rejhoticích na Šumpersku hořela v noci na dnešek střecha kovárny v areálu strojíren. Škoda přesáhne čtyři miliony korun, nikdo nebyl zraněn. Hasiči včasným zásahem zachránili majetek v hodnotě deseti milionů...

Policie hledá řidiče, který se svým autem vyjel ze silnice a narazil do oplocení a dvou zaparkovaných aut

Policie pátrá po řidiči, který ze soboty na neděli v noci vyjel na ulici Gen. Krátkého v Šumperku se svým vozem mimo vozovku a postupně poškodil okrasný stromek, oplocení a dvě osobní auta.

Muž pět let neplní vyživovací povinnost. Dluží přes 190 tisíc

Šumperská policie řeší případ muže, který na výživném svých nezletilých dětí od roku 2014 dluží přes 190 tisíc korun. V případě odsouzení mu hrozí až roční trest odnětí svobody.

V pondělí 25. listopadu ráno došlo k těžké nehodě mezi obcemi Chromeč a Klášterec na Šumpersku. Střetlo se tam osobní auto a dodávka.

Mohutný požár rodinného domu zaměstnal v neděli odpoledne tři jednotky hasičů

V neděli 24. listopadu odpoledne zaměstnal tři jednotky hasičů mohutný požár rodinného domu v Bludově.

FOTO: U převráceného zemědělského stroje zasahovali hasiči s tankem

Drážní Hasiči nasadili při zásahu u převráceného zemědělského stroje svůj vyprošťovací tank VT-72 B. Hasičská Záchranná Služba Správa železniční dopravní cesty z Přerova strávila náročným zásahem osm hodin. Nehoda se stala 19. listopadu u Libiny.

AKTUÁLNĚ: Ve vlaku, kterým cestovalo téměř 200 lidí, hořelo. Čekají na náhradní spoj

Oheň na toaletě osobního vlaku v obci Zvole ve směru na Zábřeh aktuálně řeší několik jednotek hasičů. Všichni cestující jsou evakuováni a v pořádku, uvedl mluvčí hasičů Zdeněk Hošák.

Hasiči dnes ráno zasahovali u požáru vraku auta. Hořel u vlakové zastávky

U požáru autovraku mezi Troubelicemi a Medlovem zasahovali dnes nad ránem uničovští hasiči. Operační středisko přijalo oznámení o hořícím autě u místní vlakové zastávky ve 3:33 a následně vyslalo k zásahu dvě jednotky, uvedla mluvčí hasičů Lucie...

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.